Kıbrıs turları

2-4 Nisan 2016 KIBRIS TURU

Kıbrıs turları

2 nisan 2016 cumartesi 08.00 de Havalimanı dış hatlar terminaline varıp Pegasus havayollarının 09.55 uçuşuyla Ercan Havalimanına hareket ediyoruz.Ercan havalimanına inip rehberimizle buluşuyoruz. Uygun bir yerde serbest olarak alacağımız öğle yemeği sonrası Bellapais Manastırı,Girne Kalesi,Karaoğ...

Devamı

KIBRIS TURU

Kıbrıs turları

4.2.2016 KIBRIS TURU   KIBRIS TURU   4 şubat 2016 Perşembe   08.00 de Havalimanı dış hatlar terminaline varıp Pegasus havayollarının 09.40 uçuşuyla Ercan Havalimanına hareket ediyoruz.   Ercan havalimanına inip rehberimizle buluşuyoruz. Uygun bir yerde serbest olarak alacağımız öğle yemeği s...

Devamı

KIBRIS TURLARI

2-4 Nisan 2016 KIBRIS TURU

2 nisan 2016 cumartesi

08.00 de Havalimanı dış hatlar terminaline varıp Pegasus havayollarının 09.55 uçuşuyla Ercan Havalimanına hareket ediyoruz.Ercan havalimanına inip rehberimizle buluşuyoruz. Uygun bir yerde serbest olarak alacağımız öğle yemeği sonrası Bellapais Manastırı,Girne Kalesi,Karaoğlanoğlu Şehitliği,Çıkartma plajı Mavi köşk gezip otele Dome Hotel’e yerleşiyoruz. Konaklamamız ve akşam yemeğimiz otelimizde.

3 nisan 2016 pazar

Kahvaltı sonrası otelimizde arzu eden misafirlerimizle Girne merkezde Girne kalesi ve çevresi serbest zaman ve dinlenme zamanımız olacak..akşam yemeği otelimiz de..

4 nisan 2016 pazartesi

Kahvaltı sonrası otelimizde ayrılıyoruz. Alışveriş molası sonrası Barbarlık Müzesi yeşil hat sınırı, Cumhurbaşkanlığı köşkü, Girne kapısı, Katliam köyleri, Lala Mustafa paşa camii, Lüzinyen sarayı, Namık Kemal zindanı Kapalı Maraş bölgesini görüp Ercan havalimanına varıyoruz. Pegasus havayolları ile 20.45 seferiyle ile İzmir’e uçuyoruz. 

Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle…

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR 

*Pegasus gidiş dönüş uçak bileti 

*Dome Hotel (****) 2 gece konaklama 

*Otelde sabah kahvaltısı akşam yemeği 

*Kıbrıs çevre turları 

*Rehberlik Hizmetleri

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANLAR

*Öğle yemekleri

*Yemeklerde alınan içecekler

*Müze ve ören yerleri girişleri

 

 

TUR ÜCRETİ KİŞİ BAŞI 750 TL.

PLUS TRAVEL - OFİS: 0 256 214 88 02

Kategori: