Kıbrıs turları

2-4 Nisan 2016 KIBRIS TURU

Kıbrıs turları

2 nisan 2016 cumartesi 08.00 de Havalimanı dış hatlar terminaline varıp Pegasus havayollarının 09.55 uçuşuyla Ercan Havalimanına hareket ediyoruz.Ercan havalimanına inip rehberimizle buluşuyoruz. Uygun bir yerde serbest olarak alacağımız öğle yemeği sonrası Bellapais Manastırı,Girne Kalesi,Karaoğ...

Devamı

KIBRIS TURU

Kıbrıs turları

4.2.2016 KIBRIS TURU   KIBRIS TURU   4 şubat 2016 Perşembe   08.00 de Havalimanı dış hatlar terminaline varıp Pegasus havayollarının 09.40 uçuşuyla Ercan Havalimanına hareket ediyoruz.   Ercan havalimanına inip rehberimizle buluşuyoruz. Uygun bir yerde serbest olarak alacağımız öğle yemeği s...

Devamı

KIBRIS TURLARI

KIBRIS TURU

4.2.2016 KIBRIS TURU

 

KIBRIS TURU

 

4 şubat 2016 Perşembe

 

08.00 de Havalimanı dış hatlar terminaline varıp Pegasus havayollarının 09.40 uçuşuyla Ercan Havalimanına hareket ediyoruz.

 

Ercan havalimanına inip rehberimizle buluşuyoruz. Uygun bir yerde serbest olarak alacağımız öğle yemeği sonrası Bellapais Manastırı,Girne Kalesi,Karaoğlanoğlu Şehitliği,Çıkartma plajı Mavi köşk gezip otele Dome Hotel’e ya da Oscar hotel’e yerleşiyoruz. Konaklamamız ve akşam yemeğimiz otelimizde.

 

5 şubat 2016 Cuma

 

Kahvaltı sonrası otelimizde arzu eden misafirlerimizle Girne merkezde Girne kalesi ve çevresi serbest zaman ve dinlenme zamanımız olacak..akşam yemeği otelimiz de..

 

6 şubat 2016

 

Cumartesi Kahvaltı sonrası otelimizde ayrılıyoruz. Alışveriş molası sonrası Barbarlık Müzesi yeşil hat sınırı, Cumhurbaşkanlığı köşkü, Girne kapısı, Katliam köyleri, Lala Mustafa paşa camii, Lüzinyen sarayı, Namık Kemal zindanı Kapalı Maraş bölgesini görüp Ercan havalimanına varıyoruz. Pegasus havayolları ile cumartesiyi pazara bağlayan gece 00.35 seferiyle ile İzmir’e uçuyoruz.

 

Bir sonraki turumuzda görüşmek dileyiğle…

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR              TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANLAR 

 

*Pegasus gidiş dönüş uçak bileti                 *Öğle yemekleri 

 

*Dome Hotel (****) 2 gece konaklama          *Yemeklerde alınan içecekler 

 

*Otelde sabah kahvaltısı akşam yemeği       *Müze ve ören yerleri girişleri 

 

*Kıbrıs çevre turları 

 

 *Rehberlik Hizmetleri 

 

 TUR ÜCRETİ KİŞİ BAŞI 750 TL. 

Kategori: