Karadeniz turları

12 -21 Temmuz 2016 BATI-DOĞU KARADENİZ …

Karadeniz turları

BATI-DOĞU KARADENİZ ve YAYLALAR-BATUM TUR PROGRAMI         12 -21 Temmuz 2016                                                                      1.gün   12 temmuz 2016 Salı    Saat 19.00 da siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz kısa molalar sonrası sabah Bolu’d...

Devamı

02 –11Agustos 2016 KARADENİZ,YAYLALAR V…

Karadeniz turları

  KARADENİZ , YAYLALAR  VE  KARS - BATUM  TUR PROGRAMI       02 – 11 Agustos  2016                                                                    1.gün 02 Agustos 2016 Salı    Saat 19.00 da siz değerli konuklarımızı Kipa arkası Nevzat biçer parkından  alarak turumuza başlıyoruz. Yolda verece...

Devamı

18 -27 TEMMUZ 2016 Batı- Doğu Karad…

Karadeniz turları

BATI-DOĞU KARADENİZ  ve YAYLALAR-  BATUM    TUR PROGRAMI        18 -27  TEMMUZ  2016                                 1.gün   Saat 19.00 da siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz kısa molalar sonrası sabah Bolu’da oluyoruz. 2.gün   Bolu dağı eteklerinde serbest o...

Devamı

23 Mayıs-1 Haziran 2016 ÖZEL KARADENİZ T…

Karadeniz turları

SİVAS-ERZİNCAN-ERZURUM-KARS-ARTVİN-BATUM-RİZE-TRABZON-ORDU-GİRESUN-SAMSUN-AMASYA 23 mayıs 2016 PAZARTESİ Saat 18.00 de Aydın’dan siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz. 24 mayıs 2016 SALI Denizli-Afyon-Ankara-Yozgat üzerinden uygun yerlerde molalar vererek Sabah Sivas’a varıyoruz...

Devamı

KARADENİZ TURLARI

02 –11Agustos 2016 KARADENİZ,YAYLALAR VE KARS BATUM TURU

 

KARADENİZ , YAYLALAR  VE  KARS - BATUM  TUR PROGRAMI       02 – 11 Agustos  2016 

                                                               

  1.gün 02 Agustos 2016 Salı 

  Saat 19.00 da siz değerli konuklarımızı Kipa arkası Nevzat biçer parkından  alarak turumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz kısa molalar sonrası sabah Sinop ta  oluyoruz.

2.gün   03 Agustos 2016 Çarşamba 

Uygun bir yerde alacağımız kahvaltı sonrası Sinop turumuza başlıyoruz.Sinop Tarihi cezaevi Sinop kalesi Akliman ve Hamsilos koylarını görüp Sinop ’daki otelimize (TURİST OTEL) yerleşiyoruz.   Konaklama ve akşam yemeğimiz otelimizde.

3.gün 04 Agustos 2016 perşembe

Kahvaltı sonrası Samsun’a hareket ediyoruz. Varışımızı takiben Dünyaca ünlü KRIPEL’in ATATÜRK HEYKELİNİ görüyoruz. Samsun ilk adım Anıtı Atatürk Müzesi’ni görüp Bandırma vapurunu görüp  Samsun’dan ayrılıyoruz. Öğle yemeğimizi Terme’de Ulusoy Terme tesislerinde serbest olarak aldıktan sonra Ordu  Boztepe ye teleferikle çıkıyor kahve keyfi yapıyoruz.Giresun Tirebolu da Trebolu 42 çay fabrikası ziyaret edip çay alışverişimizi yapıyoruz. Akçaabat’a doğru ilerliyoruz. Akçaabat’da bizi bekleyen minibüslerle konaklayacağımız Kayabaşı yaylasına  gitmek üzere minibüslere biniyoruz. Konaklama ve akşam yemeği horon kemençe eşliğinde  Kayabaşı yaylası nda.

4.gün 05 Agustos 2016 Cuma 

Kahvaltı sonrası Trabzon’a doğru yola çıkıp  Trabzon üzerinden Uzungöl  e gidiyoruz. Bu doğa harikası yaylada bol bol fotoğraf çekme imkanı sizleri beklemekte.Öğle yemegimizi Çayelinde  meşhur Kuru fasulyeci Lale Restorant’da serbest olarak aldıktan sonra Rize bezi atölyesini görüp  Hopa da ki otelimize yerleşiyoruz. Konaklamamız ve akşam yemeğimiz otelimizde.

5.gün 06 Agustos 2016 cumartesi 

Kahvaltı sonrası    Kars a doğru yola çıkıyoruz.   Buradaki gezimize Ermenistan sınırında bulunan ANİ HARABELERİ ile başlıyoruz.Buradan Kars Merkeze dönerek TARİHİ OSMANLI TAŞ KÖPRÜ-HAMAM-KARS KALESİ’ni resimliyoruz.Şehir merkezinde Kaşar ve Bal alışverişimizin ardından Kars merkezdeki  otelimize yerleşiyoruz.Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.                         

6.gün 07 Agustos 2016  pazar  

Kahvaltı sonrası Kars tan ayrılıyoruz.Ardahan Şavşat yolunu kullanarak (yol üzeri serbest öğle yemeği )  Artvin e geliyoruz. Artvin de kısa bir şehir turu sonrası Borçka da bizi bekleyen minubuslerle Karagöl e gidiyoruz.Karagölde fotograf molası veriyoruz.Çay kahve molası sonrası Hopa daki otelimize dönüyoruz.Konaklama ve Akşam yemeği otelimizde.

7.gün 08 Agustos 2016  pazartesi 

Kahvaltı sonrası otelimizin önünde hazır olacak olan farklı bir otobüsle Sarp sınır kapısına hareket ediyoruz. Sarp sınır kapısında giriş işlemlerini tamamladıktan sonra Gürcistan/Acara bölgesine geçiyoruz.Hz.İsa’nın Oniki havarisinden biri olan St.Mathias’ın mezarının da bulunduğu Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar döneminde kullanılan Ganio-Apsaros Kalesi’ni geziyoruz.Batum şehir merkezine doğru ilerlerken Bayburt’dan doğup Batum sınırlarına kadar kendine keskin çizgiler oluşturan Çoruh Nehri’ni ve üzerindeki Gonio Köprüsü’nü göreceğiz.Bir sonraki durağımız şehir merkezinden 9 km uzaklıkta bulunan Dünyanın el ile hazırlanmış ikinci büyük bahçesi olan tropik bitkileri ile ünlü Batum Botanik Parkı olacak.Birbirinden farklı bitki örtüsünün yer aldığı bu büyük bahçe gezisinin ardından;Tiyatro Binası,Medea Heykeli’ni,Batum Limanı’nı ve Avrupa meydanını göreceğiz.Batum bulvarı’nda gezinti yaptıktan sonra alışveriş için serbest zaman vereceğiz.Dolu dolu bir Batum turu ardından  sınırdan geçiyoruz. Ayder yaylasına hareket ediyoruz.  Ayder de Gelin tülü şelalesi ve Fırtına deresini görüp  fotoğraf molaları sonrası Rize deki  otelimize  yerlaşiyoruz Konaklama ve akşam yemeği otelimizde..

8.gün 09 Agustos 2016 Salı 

Otel konaklamamızın ardından kahvaltımızı yapıp Rize şehir merkezinde serbest zaman veriyoruz.Botanik parkını görüp Trabzon a doğru ilerliyoruz. Trabzon Atatürk köşkü nü  gezip telkari işçiliğinin tanıtım ve satış mağazasını gezip alışveriş yapıyoruz.Trabzondan Maçka yolunu kullanarak Zigana geçidine geliyoruz.Burada öğle yemeğimizi alıp  Baraj yolunu kullanarak Tirebolu ya varıyoruz.Giresunda fındık alışverişimizin ardından Ordu daki otelimize yerleşiyoruz.Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

9.gün 10 Agustos 2016 çarşamba

Kahvaltı sonrası Ordu dan ayrılıyoruz.Amasya ya hareket ediyoruz.  Amasya mumyalar müzesi Amasya müzesi  Kaya mezarlarını ,Hazerenler konaklarını görüp Amasya daki otelimize yerleşiyoruz.(Taşhan otel ) Konaklama ve akşam yemeğimiz otelimizde.

10.gün 11 Agustos 2016 perşembe

Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıp Ferhatın Şirin için deldiği dağları görüp  Çorum merkezinde vereceğimiz serbest zaman sonrası  vereceğimiz molalarla gece  01 .00 sularında  Aydın’a varıyoruz. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle..  

NOT: ACENTA TARAFINDAN KONALAMA YAPACAĞIMIZ YAYLA OTELERİ VE DİĞER OTELLERDE DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR                                         

*Lüks otobüsle ulaşım                                          

*Otellerde 8 gece konaklama                                  

*Rehberlik hizmetleri                                              

 *otelde akşam yemekleri kahvaltı     

*seyahat sigortası    

      

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANLAR

   *Müze ve ören yerleri girişleri

  *Otel dışında alınan yemekler

  *Yaylalara çıkarken kullanılan minibüsler   

  *Batum gidiş dönüş araç ücreti

TUR ÜCRETİ KİŞİ BAŞI 1350 TL.                                                 PLUS TRAVEL  : 0 256 214 88 02    

 

Kategori: